Святкуємо 150 років Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

13:35 24.02.2021

ІНВЕСТИЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ

Нещодавно завдяки благодійникам Байрацька школа отримала суттєве оновлення – повне облаштування комп’ютерного класу та шкільної їдальні. Проєкт реалізувало підприємство Групи Нафтогаз – Полтавагазвидобування. Для проведення уроків математики та інформатики було придбано ноутбуки, інтерактивні дошки, а також програмне забезпечення, що дає можливість повноцінно використовувати мультимедійну систему. Шкільну їдальню забезпечено необхідним технічним обладнання та новим посудом відповідно до вимог ХАССП.

09:43 17.02.2021

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV2 прийнято рішення про затвердження в Україні з 08 по 24 січня 2021 року посилених карантинних обмежень, зокрема у цей час учням заборонено відвідування закладів загальної середньої освіти незалежно від форм власності, крім закладів дошкільної освіти.

12:08 15.01.2021

Переймаючись проблемами школи

Переймаючись проблемами школи ПАТ «Укргазвидобування» у вересні 2020 року перерахували на рахунок школи 97 тис. грн: на обладнання шкільної їдальні (27 тис. грн) та на обладнання кабінету математики і інформатики (70 тис. грн).

12:38 16.10.2020