День Вишиванки

Дата: 18.05.2023 14:30

Насиченим, яскравим, сонячним та вишиванковим видався День вишиванки в Байрацькій школі. Діти та вчителі були святково одягнені та мали гарний настрій. Учні розповідали вірші про вишиванку та Україну. Слухали про особливе значення Дня вишиванки в період,  коли уркаїнці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї віддаючи свої життя. Учні та вчителі відвідали сільський будинок культури, де була представлена виставка вишитого стародавнього одягу чоловічого та жіночого, скатертин та рушників. Директор СБК розповіла історію цих вишивок, їх значимість у нашому житті.