Лекції від INTERSOS

Дата: 04.04.2023 14:00

04 квітня 2023 року в Байрацькій школі за ініціативи мобільної команди відокремленого підрозділу некомерційної організації INTERSOS відбулися заходи. Для учнів молодших класів арт-терапевтичне заняття "У гостях у Смайлика" провела психологиня Інна Рокотянська. Пані Інна провела заняття в ігровій формі, чим зацікавила дітей та заохотила до активності в даному заході. Для учнів старших класів прочитала лекцію "Безпека в інтернеті" фахівчиня Інтернет центру Диканської публічної бібліотеки Гальченко Т.А. Лекція мала пізнавальний та корисний зміст. Здобута інформація в подальшому знадобиться для захисту свого акаунта і персональних даних в інтернеті. Учні школи завжди раді зустрічам з представниками мобільної команди відокремленого підрозділу некомерційної організації INTERSOS.