День пам'яті жертв Голодомору

Дата: 25.11.2023 14:00

Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно.

Пам'ять людей про голодомор тривалий час каралася смертю.Про це важко було мовчати, але мовчали...Страшне приневолене мовчання на роки на десятиліття... Дочекались.Ожила, прокинулася людська пам'ять і заговорили вуста мільйонів свідків страшної трагедії.

З нагоди відзначення пам'ятної для всіх українців дати  у нашому закладі було оформлено виставку тематичної літератури "Запалюємо пам'яті свічу", проведено лінійку-реквієм "Не забудемо ніколи". Учні школи вкотре звернулися до спогадів очевидців, архівних матеріалів того часу. "Хронометр  незабутнього" торкнувся душі кожного. Мовчазним висновком, що ятрив душу і пломенів у очах всіх учасників історичного уроку ясніло одне: "Хай не повторяться ніколи жахіття Голодомору".  Ми обов'язково візьмемо участь у акції "Свічка у вікні" і пам'ятатимемо про ті страхіття завжди.