День цивільного захисту

Дата: 28.04.2023 14:00

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у школі відбувся День цивільного захисту. Учні та вчителі школи удосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили вміння чітко і грамотно діяти, щоб захистити своє здоров'я і життя.Медичний працівник сільського ФАПу Ксенія Анатоліївна продемонструвала надання першої медичної допомоги у різних випадках. Школярі мали змогу на практиці застосувати знання та вміння з предмета "Основи здоров'я". Завершальним етапом був квест "Допомогти!" "Врятувати!" "Запобігти!" для учнів 4-9 класів. На 6 станціях ("Переправа", "Шифрувальник","Заборона","Конструктор","Допоможи іншому", "Відгадай") усі продемонстрували обізнаність і подготовку з ЦЗ на випадок надзвичайних ситуацій. Команди показали, що отриманні знання знадобляться у повсякденному житті.