Великдень

Дата: 15.04.2023 11:33

Різнобарвні яйця, барвисті листівки, великодні булки знаменують прихід великого свята у кожен дім. Фраза "Христос Воскрес" не тільки вимовляється замість вітання, а й знаходить гідне місце в наших серцях і отримує відображення у добрих справах. Цілий тиждень особливий стан духу панував у нашій школі. Ми готували заготовки, старалися якнайкращою зробити свою писанку, виготовляли ляльки-мотанки, малювали малюнки для захисників. Робота кипіла. Як підсумок у школі оформлено Великодній куточок. Фото на згадку робили майже всі. Великдень обов'язково розжене всі хмари на небі, а мрії точно збудуться.