Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 26.04.2023 14:30

Чорнобиль... Слово, що стало символом горя і страждань, покинутих домівок, зруйнованих доль... 37 років минуло від страшної ночі... якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров'ям, врятували нас від поширення радіації, то важко навіть уявити масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Ніхто не звикся з цією датою. Ніхто не змирився. Саме 26 квітня учні нашої школи переглянули фільм про страшні наслідки Чорнобильської трагедії, уважно і вдумливо переглянули виставку. Ніхто не залишився байдужим до подій, що відлунюють і сьогодні. Нехай ніколи не змовкають дзвони людської пам'яті, а дитячі серця не дозволяють забути про трагедію.