Бесіда з техніки безпеки в початковій школі

Дата: 27.10.2023 13:00

Такі довгоочікувані канікули. Вони приносять багато радісних вражень, захопливих подорожей, нових відчуттів, цікавих зустрічей. Щоб не зіткнуится з небажаними проблемами ми обов'язково маємо подбати про безпеку дітей. Для цього не зайвим буде пригадати правила безпечної життєдіяльності, які можуть врятувати від небезпек і зберегти життя. Традиційно перед канікулами для здобувачів освіти у нашій школі проводяться бесіди з техніки безпеки. Педагог - організатор нашої школи Яковенко Ірина Анатоліїївна вирішила зібрати початкові класи разом. Цікава і змістовна презентація, загадки і вірші про безпечну поведінку цілком і повністю захопили діток. Годинка пролетіла непомітно. Зате тепер ми всі знаємо як правильно поводити себе, аби не трапилось біди.