Святкуємо 150 років Лесі Українки

Дата: 24.02.2021 13:35

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

У своїй творчості Леся Українка протягом усього життя сповідувала цінності миру, толерантності, гендерної та етнічної рівності. Літературна спадщина письменниці залишається актуальною і глибоко впливає на українську свідомість. В сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої сучасної України.

З нагоди відзначення роковин у нашій школі відбулися заходи. Зокрема учні 6 класу із задоволенням брали участь у тематичному онлайн-конкурсі, бажаючі учні малювали малюнки. Проведена вікторина, учні долучилися до випуску газети «Калинка». Проведено виставки шкільної бібліотеки спільно з сільською під назвою «Світле безсмертя Лесі Українки» та віртуальну екскурсію «Місцями життя Лесі Українки». Найбільше учням сподобався перегляд фільму «Іду до тебе».