ІНВЕСТИЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ

Дата: 17.02.2021 09:43

Нещодавно завдяки благодійникам Байрацька школа отримала суттєве оновлення – повне облаштування комп’ютерного класу та шкільної їдальні. Проєкт реалізувало підприємство Групи Нафтогаз – Полтавагазвидобування. Для проведення уроків математики та інформатики було придбано ноутбуки, інтерактивні дошки, а також програмне забезпечення, що дає можливість повноцінно використовувати мультимедійну систему. Шкільну їдальню забезпечено необхідним технічним обладнання та новим посудом відповідно до вимог ХАССП.

За кошти ренти від газовидобутку відремонтували відмостку навколо школи, замінили водопровід, оновили каналізацію. Агрофірма "ПОДОЛЯКА" допомогла придбати меблі і навчальні матеріали згідно стандартів Нової української школи.

Завдяки тому, що на території сільської ради працюють відповідальні компанії, школа отримує додаткові інвестиції та можливості для свого розвитку.